Newsletter
Podaj swój adres e-mail, jeżeli chcesz otrzymywać informacje o nowościach i promocjach.
Czas realizacji zamówienia

 

Natychmiast po złożeniu przez Ciebie zamówienia otrzymasz z adresu e-mail : plastycznycompl@gmail.com  potwierdzenie złożonego zamówienia.

W ciągu 24 godzin (w dni robocze pn-pt) od wpływu środków na nasze konto lub przesłania nam potwierdzenia wpłaty w dni robocze ( od poniedziałku do piątku ) rozpoczynamy jego realizację, a Ty będziesz na bieżąco informowany o postępie naszych prac kolejnymi wiadomościami e-mail.

Termin otrzymania paczki = termin wysyłki + czas dostawy

 Termin wysyłki wynika z dostępności produktów i wybranej formy płatności, podczas gdy czas dostawy zależy od wybranej przez Ciebie formy dostawy.

Zatem przykładowo w przypadku zamówienia produktów z deklarowanym czasem wysyłki "3 dni" oraz wybraniu formy wysyłki ekonomicznej (do 5 dni roboczych) realny czas kiedy można spodziewać się doręczenia przesyłki do zamawiającego to 8 dni roboczych w przypadku zamówień ralizowanych na terenie RP (do poniedziałku do piątku)

Czasy doręczeń w przypadku przesyłek na terenie UE będą ustalane i uzgadniane indywidualnie ze względu na brak możliwości ich ustalenia z szablonu.

 Dostępność produktów

 Przy każdym produkcie jest podany termin, który opisuje, kiedy produkty mogą zostać przez nas wysłane - od 3 do 5 dni, czasami nawet kilkunastu  (w przypadku produktów trudno dostępnych lub na zamówienie). Dokładamy wszelkich starań, aby oferta prezentowana na stronie odpowiadała realnym stanom magazynowym, sprzedaż prowadzona jest przez różne kanały i może się jednak zdarzyć, że faktyczny czas dostawy się przedłuży - poinformujemy o tym niezwłocznie.

Jeżeli zamawiasz większą liczbę produktów, czas wysyłki całego zamówienia jest dopasowany do produktu o najdłuższym czasie wysyłki. Można wówczas zrealizować zamówienie etapami - w tym celu skontaktuj się z nami lub wpisz odpowiednią adnotację w uwagach do zamówienia.

 Forma płatności

 Płatność przelewem - czas realizacji zamówienia jest uzależniony od momentu zaksięgowania wpłaty. W zależności od banku standardowo trwa to do dwóch dni roboczych. W przypadku wpłat realizowanych poprzez Pocztę Polską ten czas znacząco się wydłuży i aby uniknąć długiego oczekiwania na wysyłkę zamawianego towaru zachęcamy do przesłania nam potwierdzenia wpłaty środków. Akceptujemy skany dokumentu wpłaty przesłane do nas emailem pod ares sklep@plastyczny.com.pl lub czytelne potwierdzenia przesłane faxem pod nr 814608700

 

» formy płatności 

 

Forma dostawy

Zamówiony towar wysyłamy za pośrednictwem Poczty Polskiej na terenie UE bądź kurierem na terenie RP.

W przypadku wysyłki towaru poza granicę RP każdorazowo koszt oraz czas wysyłki będzie skalkulowany indywidualnie i przedstawiony Kupującemu do akceptacji przez zawarciem umowy. Kalkulacja kosztów przesyłki poza granicę RP będzie będzie wynikała z sumy wagi oraz gabarytów zakupionych produktów oraz formy przesyłki wybranej przez kupującego.

Poczta Polska zazwyczaj dostarcza przesyłki na terenie RP w ciągu deklarowanych 2 dni roboczych przesyłką priorytetową lub 3-5 dni roboczych przesyłką ekonomiczną. Nie ponosimy odpowiedzialności za czasy realizacji doręczeń Poczty Polskiej ani firm kurierskich.

Czas doręczenia zamówienia przez firmę kurierską wynosi ok 2 dni roboczych.

W przypadku nieobecności odbiorcy przesyłki pod wskazanym adresem przesyłka zostanie awizowana i będzie oczekiwała na podjęcie w stosownym Urzędzie Pocztowym bądź siedzibie firmy kurierskiej. Po dwukrotnej nieudanej próbie doręczenia przesyłka zostanie zwrócona do nas.

Jeśli doręczenie nie powiodło się bądź wydłużyło z powodu nieobecności pod wskazanym adresem osoby upoważnionej do odbioru nie stanowi to podstawy do roszczeń wobec sprzedającego.

Gdy wymiary przesyłki przekraczają 1,5 metra wysyłamy wyłącznie za pośrednictwem firmy kurierskiej.

» koszt dostawy

do góry
Sklep jest w trybie podglądu
Pokaż pełną wersję strony
Sklep internetowy od home.pl