Newsletter
Podaj swój adres e-mail, jeżeli chcesz otrzymywać informacje o nowościach i promocjach.
Formy płatności

W zależności od wartości zamówienia, wybranej formy dostawy i własnych preferencji, możesz wybrać jeden z następujących sposobów płatności:

  • Przelew - wpłaty należy dokonać na wskazany numer rachunku bankowego, który przekażemy Ci w wiadomości email potwierdzającej przyjęcie zamówienia. Przelew możesz zrealizować przez Internet, na poczcie lub w banku. Po zaksięgowaniu wpłaty na naszym koncie, rozpoczniemy realizację zamówienia. W przypadku wpłat realizowanych za pośrednictwem Poczty Polskiej ( okienko kasowe ) należy mieć świadomość iż taka wpłata zostaje przekazana ze znacznym opóźnieniem do nas, bywa że po kilkunastu dniach od wpłaty. Dlatego aby uniknąć nieporozumień ( nam także przecież zależy na szybkim zrealizowaniu transakcji ) warto podesłać nam faxem (814608700 - koszt wg taryfy Twojego operatora) bądź mailem : sklep@plastyczny.com.pl lub kontakt@plastyczny.com.pl  potwierdzenie wpłaty. Znacznie przyspieszy to realizację transakcji jeśli druk będzie wystarczająco czytelny i nie budzący wątpliwości.
  • Pobranie - płacisz gotówką przy odbiorze towaru (kurierowi, listonoszowi lub w oddziale Poczty Polskiej - w zależności od metody dostawy). Ta metoda płatności wiąże się z wyższą opłatą za realizację zamówienia.
  • PayPal - wpłata tym sposobem jest najszybsza i jednocześnie najbezpieczniejsza. Pozwala opłacić zamówienie w dowolnej walucie, szczególnie atrakcyjna forma płatności dla osób korzystających z zakupów na ebay-u, lub zarabiających w innej walucie niż złotówki. Wpłaty proszę kierować na konto : paypal@plastyczny.com.pl
  • płatność gotówką przy odbiorze osobistym - wymagamy jednak uzgodnienia takich odbiorów wcześniej, nie prowadzimy sprzedaży stacjonarnej i potrzebujemy czasu aby skompletować zamówiony towar oraz przygotować dokumenty potwierdzające zakup
do góry
Sklep jest w trybie podglądu
Pokaż pełną wersję strony
Sklep internetowy od home.pl